Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 00:20:32

Спорт - це точно не те, на чому треба економити – В’ячеслав Чаус

08.10.2021   18:32Агенцiя

Сьогодні в Чернігівській обласній раді відбулася зустріч з Сергієм Бубкою, президентом Національного олімпійського комітету України.

Поспілкувалися з легендою легкої атлетики голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, голова обласної ради Олена Дмитренко та її перша заступниця Ніна Лемеш, голова відділення Національного олімпійського комітету України в області та депутат обласної ради Валерій Куліч, радник голови облдержадміністрації, голова обласної федерації кульової стрільби Віталій Свириденко.

- Чернігівщина багата на спортивні досягнення. Десятки спортсменів області гордо і високо тримають прапор нашої держави на міжнародних змаганнях та навіть на Олімпійських іграх. До розвитку галузі долучається й бізнес. На щастя, усі розуміють, що спорт - це точно не те, на чому треба економити. Адже спортивна нація — здорова нація, — зазначив В’ячеслав Чаус.

В області ведеться активна робота з розвитку спортивної інфраструктури, залученню дітей та молоді до занять спортом, формуванню навичок здорового способу життя.

В регіоні представлено 83 види спорту, 30 з яких - олімпійські.

Діє Програма розвитку фізкультури та спорту Чернігівської області на 2021-2025 років. Її бюджет на поточний рік 69 млн гривень.

Протягом останніх трьох років, завдяки співфінансуванню з ДФРР, вдалося побудувати/відремонтувати 12 об'єктів спортивної інфраструктури.

До речі, цього року обласне відділення Національного олімпійського комітету України відсвяткувало своє 20-річчя.

- Сьогодні це одне з провідних громадських спортивних об’єднань не лише області, а й України. За щорічним рейтингом НОК України відділення входить до десятки найрезультативніших серед інших областей. — наголосив президент Національного олімпійського комітету України. – До того ж, мені дуже приємно, що керівництво області робить все для покращення спортивної інфраструктури регіону. Адже це важливий крок до здорової нації. Це можливість дітям досягти значних успіхів у спорті та прославити як Чернігівщину, так і Україну.

По завершенню зустрічі Сергій Бубка вручив В’ячеславу Чаусу та Олені Дмитренко почесні нагороди – Подяки національного олімпійського комітету України, а Ніні Лемеш та Валерію Кулічу — Грамоти національного олімпійського комітету України.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.