Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 02:22:04

Чернігівські гімнастки успішно виступили на всеукраїнських змаганнях

08.11.2012   08:06

Із винагородами повернулися з Алушти, де з 31 жовтня до 5 листопада проходив Кубок ФСТ “Україна” з художньої гімнастики, вихованки дитячо-юнацької спортивної школи “Чернігів”. Про це повідомили у відділі по фізичній культурі та спорту міської ради.

Чернігівські гімнастки

Чернігівські гімнастки

Так, у програмі першого розряду (2002 року народження) Анастасія Ревун зайняла ІІ місце, а Вероніка Константінова – ІІІ місце. У програмі КМС (2000 року народження) Ольга Пушкар здобула ІІІ місце, у програмі КМС (1998 року народження) Діана Спешилова посіла теж ІІІ місце.

Юних спортсменок підготували старший тренер Чернігівської області Юлія Бориско та тренер-хореограф Олена Дітковська.

Ю. Бориско відзначила, що за результатами виступу Діана Спешилова отримала шанс потрапити до збірної команди України з художньої гімнастики. “Звісно, дівчина повинна серйозно попрацювати на тренувальних зборах, та й родина ще має зважити всі “за” і “проти” спортивної кар’єри доньки, але ми щиро пишаємося своєю вихованкою”, – поділилася тренер.

Загалом у змаганнях взяли участь майже 150 спортсменів із різних міст України.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.