Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 12:23:40

Менянка виборола золоту медаль у Токіо

30.08.2021   23:05Агенцiя

На XVI літніх Паралімпійських іграх у Токіо українська стрибунка в довжину Оксана Зубковська здобула золоту медаль.

Повідомляється в Twitter Паралімпіади.

Спортсменка виграла фінальний етап із результатом 5,54 м.

Зазначається, що це четверте поспіль золото Зубковської. На попередніх Паралімпіадах у Пекіні, Лондоні і Ріо спортсменка також ставала чемпіонкою.

Оксана родом із Мени. Розпочинала свою спортивну кар’єру з Менської дитячо-юнацької спортивної школи. Її перша тренерка – Надія Таратухіна.Паралімпійські ігри в Токіо проходять з 24 серпня до 9 вересня.

Українська збірна продовжує триматись на п’ятому місці у медальному заліку Паралімпіади. Загалом, українці взяли 54 медалі. За кількістю медалей Україна посідає четверте місце серед всіх країн.

Останні новини Чернігівщини

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43

У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34

25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини