“Славутич” Черкаси – “Десна” Чернігів 0:0
Дата матчу – 03.11.2012 р. 19 тур. м.Черкаси. Центральний стадіон. 1700 глядачів. +14. Поле – 4. Початок о 15.00.
Арбітри: А.Ісаєв (м.Запоріжжя), С.Дарійчук (Чернівецька обл.), О.Найко (м.Чернівці).
Інспектор матчу: О.Євстратов (м.Одеса).
“Славутич”: Т.Чоларія, С.Бриж, Є.Тарасенко – к/к, О.Тарасенко, М.Білик, О.Фабунмі, С.Грищук (Є.Гуд, 65), В.Кучеревський (В.Ткаченко, 74), М.Сергійчук (Р.Дацюк, 71), Ш.Вайда, С.Белмохтар. Запасні: А.Лєнчінков, М.Лисоконь, Д.Кошелюк, Д.Кобіков. В.о.головного тренера: А.Дейнеко.
“Десна”: А.Федоренко, В.Мельник, Я.Каваців, В.Жук, Д.Анеліков (В.Чуланов, 90+1), О.Стеценко, П.Кондратенко (Б.Кобець, 76), Є.Чепурненко, Р.Луценко (Р.Черненко, 80), В.Бовтрук (Є.Картушов, 68), А.Малюк (Ю.Фарта, 82). Запасні: А.Белошапка, Д.Бровкін. Тренер: О.Рябоконь.
Попередження: Я.Каваців (35), О.Стеценко (77), Є.Чепурненко (90+3) – С.Белмохтар (36), Є.Тарасенко (43), С.Бриж (64), Є.Гуд (76).
Тренерський штаб черкащан у матчі проти незаперечного лідера групи “А” представив на розсуд черкаських вболівальників нову тактичну схему побудови гри “червоно-біло-синіх”, яка, вочевидь, стала несподіванкою і для приїжджої команди.
Протягом гри відчувалася її внутрішня напруга. Обидва суперники міцно (іноді навіть надто жорстко) утримували центр, зводили до мінімуму активність опонента на флангах. Відтак, очікувати на зливу гольових моментів не доводилося. Майстеровитому кадровому підбору чернігівців черкащани протиставили непоступливість та жагу боротьби. Нічийний результат став закономірним підсумком річкового дербі.
Господарі активніше розпочали звітний матч, проте шанс відкрити рахунок мали гості.
Статистика – річ вперта, але її варто ламати! Під керівництвом виконуючого обов’язки головного тренера Анатолія Дейнеко “Славутич” пропускав м’ячі у власні ворота на стартових хвилинах поєдинку. Ох, як тіпнуло серце на восьмому оберті секундної стрілки! Вадим Бовтрук розрізною передачею вивів на ударну позицію Романа Луценка – голкіпер господарів Тимур Чоларія, вчасно залишивши ворота, зреагував на удар півзахисника “Десни”. На підборі Андрій Малюк, здавалося, закидував шкіряну кулю до сітки воріт, проте Євгену Тарасенку зі “стрічки” вдалося відвести загрозу.
У середині першої половини гри небезпечний простріл славутчанина Шандора Вайди мав нагоду замкнути Вадим Кучеревський, а Саїд Белмохтар, зберігши м’яча, викотив його під удар Фабунмі, проте постріл з дуги в Олавале відверто не вдався. Перед перервою ляпом Вадима Мельника, на розчарування трибун, не скористалися нападники черкащан Михайло Сергійчук та Саїд Белмохтар.
На початку другого тайму команди обмінялися уколами. Спочатку чернігівець Євгеній Чепурненко зі штрафного з району кутового прапорця намагався закрутити м’яча під поперечку воріт Чоларії, а потім під удар славутчанина Сергійчука з кута карного майданчика самовіддано ліг Вадим Мельник.
Додав господарям агресивності у нападі вихід Євгена Гуда на заміну. Багатоходову комбінацію “Славутича” повинен був результативно завершувати Белмохтар, але, напевно, помилково прийняв рішення бити на точність.
Штурм воріт “Десни” в заключний відрізок ігрового часу для господарів міг завершитися і пропущеним голом у власні: Юрій Фурта під час швидкої контратаки гостей пробив поряд зі стійкою воріт черкащан.
Центральну гру дев’ятнадцятого туру відвідав президент ПФЛ України Мілетій Бальчос.
В.о.головного тренера ФК “Славутич” Анатолій Дейнеко:
– Зважаючи на турнірне становище, результатом я не задоволений, оскільки нам була потрібна лише перемога. Проте якість командної гри та ставлення хлопців до справи мені імпонують – гра в цілому проходила за нашої переваги.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.