Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 12:12:19

Наталія Чистякова - чемпіонка Кубку Європи з дзюдо

19.07.2021   12:46Агенцiя

21-річна ніжинка Наталія Чистякова здобула перемогу на Кубку Європи з дзюдо, який пройшов у Чехії. Спортсменка перемогла у віковій категорії до 21 року.

На цих змаганнях Наталії Чистяковій вдалося перемогти спортсменів з Хорватії, Угорщини, Бельгії та Іспанії.

Нагадаємо, у травні Наталія Чистякова здобула перемогу на чемпіонаті Європи з самбо, який проходив на Кіпрі.

Дівчина вже вдруге стала чемпіонкою Європи з самбо у віковій категорії до 23 років. До цього вона була чемпіонкою Світу з цього виду спорту у віковій категорії до 21 року.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

Надзвичайні події в області за останню добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

2 березня: цей день в Україні і світі

2 березня: цей день в Україні і світі 08:15

День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини