Дмитро Митрофанов успішно захистив титул Чемпіона WBO Oriental
У головному поєдинку вечора боксу компанії братів Кличків "K2 Promotions" в ACCO International Дмитро Митрофанов (11-0-1, 5 КО) успішно захистив титул Чемпіона WBO Oriental у першій середній вазі, перемігши у нелегкому протистоянні Ріллівана Бабатунде (13-1, 8 КО) з Нігерії одноголосним рішенням суддів. Рахунок суддівських записок після завершення 10 раунду: 99-91, 98-92, 99-90.
"Було дуже складно. Перший захист. Дуже велике хвилювання. Минуло півроку після мого чемпіонського бою, де я завоював цей титул. Вага далася легше, тому що літо, є тренер, є дієтолог. Завдання було менше пропустити, більше нанести ударів, щоб він швидше завершив бій", - відмітив Дмитро Митрофанов в ефірі Megogo після своєї перемоги.
"Удари у Бабатунде важчі, ніж у мого попереднього суперника. Байфілд бив набагато легше, просто викидав руки, стискав кулак. Рілліван вкладався в удари, і щось долітало".
"Далі думаю про чемпіонський бій за оригінальний титул WBO, це задача мого промоутера Олександра Красюка. Сподіваюся, що в найближчому майбутньому мої мрії здійсняться. Я впевнений в своїх силах, в своїх можливостях. Іду далі, щоб стати Чемпіоном світу серед професіоналів", - заявив Дмитро.
Цього вечора у Дмитра була шалена підтримка в залі, особливу атмосферу створювали вболівальники з рідного Чернігова.
"Хотів подякувати своїм близьким, своїм друзям, моїй коханій дружині, які приїхали та підтримали мене. Я все чув. Їх підтримка допомагала мені в цьому поєдинку знаходити сили, доставати десь з резерву, щоб атакувати суперника".
В андеркарді боксерського шоу K2 Promotions Василь "Рудий лев" Чеботар (9-0-0, 3 КО) одержав перемогу над Елдорбеком Саідовим (5-6-2, 3 КО) з Узбекистану одноголосним рішенням суддів.
Хасан Байсангуров (21-1-0, 11 КО) зупинив боксера з Казахстану Берікбая Нуримбетова (7-4-1, 2 КО) технічним нокаутом у першому раунді.
Хусейн Байсангуров (19-1-0, 17 КО) технічним нокаутом у третьому раунді переміг Ніку Гаваджаву з Грузії (12-22-3, 6 КO).
Також цього вечора Олександр Узун одержав перемогу над Георгієм Козинцем роздільним рішенням суддів. Альмахмуд Алаа нокаутувув Родіона Гузько у першому раунді. Андрій Ісаков одноголосним рішенням суддів отримав перемогу над Владиславом Танцюрою. Так само Данило Лозан одноголосно переміг Тимура Балаєва. Олексій Тимченко одноголосним рішенням здолав Аркадія Карцана.
Останні новини Чернігівщини
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.
12 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1568 Російська агресія - Day 1568 Russian aggression
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.