Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:49:17

Команда Чернігівської області посіла друге місце чемпіонату України з пішохідного туризму

12.07.2021   11:50Агенцiя

Закінчився чемпіонат України з пішохідного туризму серед юнаків, що проходив у Світловодську Кіровоградської області з 6 по 9 липня.

Команду Чернігівської області представляли Адаменко Дарина (Ніжин), В'ялий Віталій (Талалаївка), Гоголь Михайло (Прилуки), Ільченко Владислав (Бахмач), Хоменко Назар (Варва), Дзюба Марія, Муренець Максим, Шуляк Вікторія (Чернігів). Команди змагалися на двох дистанціях: Смуга перешкод та Крос-похід.

На Смузі перешкод наша команда посіла 6 місце. Крос-похід команда пройшла без жодного технічного штрафу, знайшла всі КП орієнтування і отримала тільки 3 бали за перевищення оптимального часу. Це дозволило святкувати перемогу на дистанції та отримати один з двох необхідних балів для присвоєння КМСУ.

В загальному заліку команда Чернігівської області посіла 2 місце, поступившись команді Українського державного центру туризму (м. Київ), третіми стала команда Миколаївської області.

Тренери спортсменів - Левченко Тетяна (Бахмач), Федченко Юрій (Прилуки), Ровенчин Олександр (Ніжин), Чуба Олег (Талалаївка), Гутак Віктор (Варва).

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини