Ветеран АТО/ООС з Чернігова – переможець шахового турніру
В Чернігові відбувся чемпіонат області з класичних шахів серед аматорів. Учасники змагання – це 27 шахістів, серед яких 6 кандидатів у майстри спорту та 21 шахіст-першорозрядник.
Андрій Леоненко
Турнір проводився за швейцарською системою, зокрема це 9 турів, кожному учаснику надавалося 45 хвилин на партію та 30 секунд з додаванням часу за кожен зроблений хід.
В запеклій боротьбі переміг чернігівський шахіст, ветеран війни на Сході України Андрій Леоненко.
- Такі турніри проводяться в переважності для тих, хто не на професійному рівні грає в шахи, а працює. До участі у змаганнях цього разу допускали шахістів, які мають національний рейтинг до 2100 пунктів, тобто тих хто не має звання «майстер спорту з шахів». На цьому турнірі я чотири рази виграв і п’ять разів зіграв у нічию і у підсумку – переможне перше місце, - розповів Андрій Леоненко.
Андрій Леоненко поряд з роботою завжди знаходить час аби приймати участь у різноманітних змаганнях з шахів. Так, у 2018 році він став володарем кубку України з шахів серед учасників бойових дій, який того часу також проводився у Чернігові.
На майбутнє, воїн планує прийняти участь у чемпіонаті України серед аматорів, який буде проводитися з 12 по 17 серпня у Черкасах.
Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.