Призовий дебют юних спортсменів Чернігівщини на чемпіонаті України з Таеквон-До
З 12 по 14 березня в Бучі, Київської області відбувся чемпіонат України з Таеквон-До серед юнаків, юніорів та дорослих. Від Чернігівської області участь у змаганнях взяли Середа Ілля та Мокруха Арсеній.

Вони виступили у юнацькій віковій категорії (12-13 років), в двох розділах: формальні вправи та спаринг.
Середа Ілля зайняв ІІ місце в спарингу (вагова категорія - 35 кг) та V місце у розділі "формальні вправи".
Мокруха Арсеній зайняв ІІІ місце в спарингу (вагова категорія - 45 кг) та IX місце в розділі "формальні вправи".
Це був дебют юних спортсменів на змаганнях такого рангу. Ілля та Арсеній проживають у селищі Гончарівське і тренуються під керівництвом Вячеслава Іваненка.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10
Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.
Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39
Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16
Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.
Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35
20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.