Відбувся відкритий чемпіонат з настільного тенісу серед працівників освіти
На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 5 січня відбувся відкритий чемпіонат з настільного тенісу серед працівників освіти Чернігівської області присвячений пам'яті Клименко М.Н., в якому взяли участь 17 чоловік, з них - 16 чоловіків та 1 жінка.
Призові місця вибороли наступні учасники:
- серед жінок:
І місце - Катерина Нестеренко, ФОП (з вивчення іноземної мови);
- серед чоловіків:
І місце – Олександр Білащенко, учень ЗОШ №1 м. Чернігів;
ІІ місце – Євгеній Аніщенко, викладач ЧПЛЗТ;
ІІІ місце – Валерій Фетісов, Ніжинський державний університет.
Усі учасники змагань отримали вимпел, призери - вимпел, грамоту та медаль, а чемпіони – статуетки за підтримки профспілкового комітету ЧПЛЗТ та вихованця Клименка М.Н - Євгена Бельмана.
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.