Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 11:55:39

У Чернігові відбувся спортивний фестиваль “Чернігівському стрітболу – 15 років!”

09.10.2012   11:14Агенцiя

6 жовтня на майданчику чернігівської ЗОШ №1 було проведено спортивний фестиваль “Чернігівському стрітболу – 15 років!”.

Треба відмітити, що наш край має чи не найдавніші стрітбольні традиції серед усіх регіонів України. Перший офіційний турнір зі стрітболу відбувся у Чернігові 30 серпня 1997 року.

І ось, через 15 років чернігівські стрітболісти відсвяткували ювілей гри на Чернігівщині.
В рамках спортивного фестивалю було проведено турнір зі стрітболу “3х3” серед дитячих команд, 10-й турнір зі стрітболу “1х1” та конкурс кидків з-за шестиметрової лінії.

Кращою дитячою командою стала “Chernihiv AND 1” у складі: Тарасов Денис, Шапко Дмитро, Любченко Андрій, Розумний Олексій, Розумний Михайло. Друге місце посіла команда “Счастливчики”, третє – “Freestyle”.

У конкурсі 3-очкових кидків в упертій боротьбі переміг Владислав Меркулов. Він також опинився серед призерів турніру “один на один”, посівши третє місце. А перемогу здобув досвідчений Олександр Хоменко, який у фіналі переграв Ігоря Пінчука.

Переможці отримали кубки, медалі та дипломи від обласної федерації баскетболу, міського та обласного центрів “Спорт для всіх” та міського відділу по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської ради.

noc-cn.org

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.