Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 жовтня, 06:59:36

Ігри суперліги з волейболу в Чернігові

08.10.2012   13:32Агенцiя

5 - 6 жовтня в Чернігові відбулися матчі ХХІ чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги.

Чернігівська команда СВК "Буревісник" - ШВСМ приймала на своєму майданчику команду з міста Харкова "Локо-Експрес". Боротьба була жорсткою та безкомпромісною, жодна з команд не хотіла поступатися, але чернігівці виявилися більш майстерними і в перший день змагань здобули важливу для себе перемогу з рахунком 3:2.

Перевага власного ігрового поля далася взнаки й наступного  ігрового дня. За шаленої підтримки вболівальників СВК "Буревісник" - ШВСМ здобув переконливу перемогу 3:1.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою. Бажаємо нових тріумфальних злетів, та всіляких гараздів.


Відділ профорієнтаційної роботи та зв'язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10

Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39

Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16

Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.

Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35

20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини