Чернігів: у міській школі №1 урочисто відкрили майданчики для баскетболу і стрітболу
Гумове покриття, глядацькі трибуни, новенькі баскетбольні кільця та сучасна зручна роздягальня – реконструкція баскетбольного майданчика на території школи №1 нарешті добігла кінця, всі роботи повністю завершені, об’єкт готовий до експлуатації.

25 вересня його урочисто відкрили.
Привітати спортивну молодь і порадіти разом з нею прийшов і чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, а також керівники профільних управлінь. У вітальному слові міський голова перш за все звернув увагу учнів на те, що майданчик з’явився завдяки платникам податків.
Реконструкція майданчика проводилася протягом року. Спеціальне покриття, трибуни для глядачів, сучасне освітлення - все це тепер відповідає всім вимогам Федерації баскетболу та дає змогу проводити баскетбольні змагання найвищого рівня.
- Роботи зроблено повністю, підрядником приведено територію до ладу і вже повністю підключено освітлення. Вартість проєкту була 5,2 млн. грн, однак підрядною організацією були виграні торги через систему «Прозоро», тобто сума стала менше: 4,7 млн. грн плюс додаткові роботи, це приблизно 4,9 млн. грн. Проєкт робився рік, відбулось невеличке затримання, але це пов’язано з додатковими роботами, підключенням до мереж, зміною покриття на більш якісне та зручніше для гри в баскетбол, - прокоментував заступник начальника Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради Олександр Макаров.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.