Відзначили День фізичної культури і спорту
Цього року відзначення Дня фізичної культури та спорту відбулося 11 вересня, на стадіоні "Юність" м. Чернігова.
До святкування долучилися видатні спортсмени, тренери, ветерани спорту та спортивні активісти Чернігівщини. Місцеві творчі колективи вітали учасників заходу святковими номерами.
День відкритих дверей чернігівського спорту презентував олімпійські та не олімпійські види спорту, які розвиваються на Чернігівщині.
В області розвивається 83 види спорту, з яких 28 олімпійських. Пріоритетними є біатлон, лижні гонки, важка і легка атлетики, велосипедний спорт, стрільба кульова, стрільба з лука, бокс, дзюдо, боротьба вільна, теніс настільний, волейбол, у т.ч. пляжний, чоловічий та жіночий футбол. Цього року вперше в області провели чемпіонат України з пляжного волейболу.
Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.