Вперше у Чернігові проходить Фінальний тур Чемпіонату України з волейболу пляжного
У Чернігові вперше в історії нашого міста проходить Фінальний тур Чемпіонату України з волейболу пляжного серед чоловічих і жіночих команд. Змагання поводитимуться з 4 по 6 вересня на спортивних майданчиках міського пляжу «Золотий берег».
Серед учасників Чемпіонату: збірні команди областей, міст, районів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шкіл вищої спортивної майстерності, окремі команди. У фінальному турі за медалі та звання чемпіонів України, за право бути у збірній національної команди України боротимуться найсильніші 16 чоловічих та 15 жіночих команд. Вони представляють різні регіони України, зокрема, Суми, Запоріжжя, Київ. Чернігівщину представляють 5 чоловічих команд - це спортсмени школи вищої спортивної майстерності.
- Сьогодні тут зібралися найсильніші команди. В першу чергу, це показує те, що місто розвиває спортивну інфраструктуру. Саме з пляжного волейболу ми зараз можемо приймати як Чемпіонат України, так і міжнародні змагання. Головне, щоб не було якихось карантинних обмежень. Надалі на цьому ми не будемо зупинятися, будемо співпрацювати з національною федерацією з волейболу пляжного, і вже потім будемо намагатися проводити міжнародні змагання. Адже такі майданчики дають нам змогу це робити, хоча це не просто, - прокоментував Андрій Дериземля, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськради.
За проведення таких фіналів змагаються багато міст України. Чернігову було надане таке право завдяки наявності якісної спортивної інфраструктури. В результаті цих змагань команди, які займуть з 1 по 9 місце, отримають грошову винагороду, а кожний учасник вже отримав форму для виступів на цих змаганнях, додав Андрій Дериземля.
Початок змагань Фінального туру Чемпіонату України з волейболу пляжного розпочинатиметься о 9.00 год., завершення Чемпіонату – у неділю, 6 вересня, орієнтовно о 14.00 год.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.