Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 04:16:27

Варвинець: Як мінімум тиждень доведеться ще провести в лікарні

03.10.2012   13:56Агенцiя

Ірина Варвинець, що проходить зараз лікування в одній з чернігівських лікарень, не втрачає почуття духу після прикрої травми.

Ірина Варвинець

Ірина Варвинець

Про це вона розповіла офіційному сайту Федерації біатлону України.

“Все сталося дуже швидко, тому довго розповідати нічого. Я їхала зі спуску, і побачила попереду себе машину. Зупинитися вже було не можливо, тому я вирішила згорнути в траву, і впала, зламавши ключицю. Спочатку я подумала, що зможу проїхати, і розминутися з автомобілем, але машина була з причепом, тому зробити це не вдалося”, – згадує вона.

“У принципі, почуваю себе непогано. Тільки рука трохи болить через перелом ключиці. Гіпс поки не клали – поки тільки закріпили травмоване місце шиною, і так я ще походжу, напевно, близько тижня. А поки лікарі будуть стежити за тим, щоб кістка не змістилася”, – повідомила спортсменка.

Ірина поки перебуває в лікарні, точних термінів, коли її зможуть виписати, поки не говорять, але як мінімум тиждень вона ще пробуде там.

“Образи як такої немає – на що тут ображатися? Так, звичайно, засмутилася, що сезон, по суті, втрачено … Як сказали лікарі, реабілітація триватиме близько двох місяців, і тільки після цього можна починати щось робити. Тому, сезон, можна сказати, пропав”, – визнала вона.

“Тренер вважає, що у другій половині сезону я зможу виступати на належному рівні? Чесно кажучи, я таких тонкощів поки не знаю. Але якщо сказав – значить так воно і буде”, – посміхнулася Варвинець наостанок.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).