Спортсмени Чернігівщини успішно виступили на чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат
У Дніпрі з 17 по 21 серпня 2020 року проходить чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат.
У змаганнях беруть участь понад пів тисячі спортсменів 2004-2005 та 2006-2007 років народження.
Вихованці КПНЗ «ДЮСШ «Україна» Чернігівської міської ради Кириленко Аліна, Булденко Світлана, Клевець Вероніка та Протченко Дар’я вибороли 1 місце на дистанції К-4 200 м (байдарці-четвірці).
Треті місця вибороли: Мазур Антон та Артюх Ярослав – 3 місце С-2 3000 м (каное-двійка), Клевець Вероніка та Протченко Дар’я 3 місце К-2 3000 м (байдарка-двійка) та 3 місце К-2 200 м (байдарка-двійка).
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.