У Чернігові відбувся 16-й баскетбольний турнір пам`яті Дмитра Чабанюка
З 17 по 22 вересня у спортивному залі обласної КДЮСШ проходив традиційний щорічний, вже шістнадцятий турнір пам`яті чернігівського баскетболіста Дмитра Чабанюка.
У Чернігові відбувся 16-й баскетбольний турнір пам`яті Дмитра Чабанюка
У змаганнях взяли участь сім чернігівських команд ("Десна", "ЧНПУ", "ЧДТУ", "КДЮСШ", "ЧКоопТ", "ЧПЕК" та "Октябрьский Молот"), які були поділені на дві групи. Дві кращих команди кожної з груп потрапляли до півфіналів.
У першому півфінальному двобої "Десна" перемогла "Октябрьский Молот" з рахунком 52:37, а в другому матчі цього етапу "ЧНПУ" розгромив "КДЮСШ" - 42:83.
В зустрічі за третє місце на останніх секундах матчу юні баскетболісти "КДЮСШ" зуміли переграти досвідчений "Октябрьский Молот" з рахунком 69:66. Фінальний двобій виграли гравці команди "Десна", що переграли "ЧНПУ" 88:78. Таким чином, "деснянці" виграли турнір пам`яті Дмитра Чабанюка вже вп`яте поспіль.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.