Денис Фаворов: "Матчі з пустими трибунами – то зовсім інша гра"
Капітан «Десни» Денис Фаворов розповів пресслужбі нашого клубу про те, як провів карантин, чи засмучена родина його поверненням до тренувань, а також розкрив таємницю – хто головний «чарівник» у нашій команді…
![Денис Фаворов](/uploads/26723-m.jpg)
Денис Фаворов
– Ви – капітан та лідер команди. Як підтримували партнерів під час карантину та наскільки стійко трималися представники «Десни» два карантинних місяці?
– Трималися ми подалі один від одного – як й вимагала ситуація. Підтримували зв’язок у командному чаті: могли трохи пожартувати, написати якійсь «прикол». На цьому й усе…
– З 11 травня Уряд дозволив відновити колективні тренування. Як провела карантин Ваша родина та чи не засмучені близькі новиною про підготовку до відновлення змагань: адже, напевно, давно не проводили з родиною стільки часу як під час карантину?
– Сім’я, звичайно, засмучена. Не без цього. Але така в нас робота – потрібно знову тренуватися, відновлювати форму. Нічого надзвичайного, усе гаразд.
Весь карантин сиділи вдома: крок ліворуч, крок праворуч – «розстріл». З двома дітьми вдома дуже важко, але намагалися притримуватися правил… Раз на добу виходили на прогулянку у двір, ходили вулицями (адже у парках було не можна). Дискомфорт карантин приніс…
– Як Ви вважаєте, скільки часу потрібно Вам та Вашим партнерам для повернення ігрових кондицій та чи вдасться зберегти ту «магію», яка до перерви дозволяла «Десні» бути однією з кращих у лізі?
– Не знаю скільки часу потрібно… Думаю, не тільки український, а й весь світовий футбол вперше опинився у такій ситуації, й тренери – теж. Тому подивимося – як хто підготується. Самим цікаво… Щодо «магії» – то це до двох людей – Западні та Гітченка. Якщо потрібна якась «магія» – в них є, в одного – «чорна», в іншого – «біла» (сміється, – прим.).
– Вболівальники сумують за командою. А чи сумуєте Ви за ними?
– Звичайно. Навіть коли грали останній домашній матч (у Кубку України проти «Ворскли», – прим.) – це був «мертвий» футбол: хоча ми бачили тих, хто нас підтримував з-за меж стадіону, й було приємно (дякуємо вам за це), та все-одне – не те… Можу зрозуміти деяких вболівальників, які кажуть: навіщо догравати чемпіонат за пустих трибун? Напевно з комерційної точки зору це доречно – не знаю. Але для нас, футболістів, грати з уболівальниками – набагато краще. Це додає сил, емоцій…
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.