Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 20:02:07

Стадіон у Корюківці побудують за 9,1 млн грн

11.05.2020   09:13Агенцiя

В рамках Всеукраїнської державної програми “Велике будівництво” у Корюківці побудують футбольний стадіон на території школи №4 у Корюківці, про це йдеться на сайті громади.

Тендер завершився 5 травня. Замовник - відділ освіти Корюківської міськради. Переможець тендеру - ТОВ “Північ Енерго”. Вартість робіт складає 9,1 млн. грн.

Будівництво триватиме три роки, кінцевий термін виконання робіт – 20 грудня 2022. Окрім футбольного поля зі штучним покриттям, на стадіоні повинні встановити трибуни без накриття, лавки для запасних гравців, табло розміром 1,65*2,5 метри та роздягальні.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ “Північ Енерго” - чернігівське підприємство, засноване у 2015 році.

Окрім стадіону, в рамках програми проходить реконструкція Корюківської ЗОШ №1 (79,3 млн. грн.) та капітальний ремонт приймального відділення Корюківської лікарні (більше 7 млн. грн.).

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини