Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 19:24:45

Дві перемоги за день: Десна здолала китайців і латишів

14.02.2020   10:00Агенцiя

У четвер 13 лютого "Десна" на зборі в Туреччині провела одразу два спаринги. Вранці команда Рябоконя зіграла з китайським "Ханчжоу Гринтаун", а ввечері чернігівцям протистояла "Валмієра" з Латвії.

Обидва матчі були непростими, однак завершилися перемогами української команди. "Гринтаун" "Десна" обіграла з рахунком 3:2, а "Валмієру" здолала з мінімальним рахунком 1:0.

Тепер в неділю 16 лютого "Десна" завершить збір спарингами з данським "Віборг" і "Вітебськом" з Білорусі.

Десна - Чжецзян Гринтаун (Китай) 3:2

Голи: Єрмаков, 44, 89, Будківський, 79 (з пенальті)

Десна: Паст, Конопля, Гітченко, Єрмаков, Западня, Домбровський (Дем‘яненко, 58), Калітвінцев, Мочуляк (Беліч, 46), Хльобас, Кузик, Будківський

Вилучення: Домбровський, 54

Десна - Вальміера (Латвія) 1:0

Гол: Гуцуляк, 61

Десна: Литовка, Фаворов, Імереков, Тамм, Мостовий, Старенький (Домбровський, 62), Тотовицький (Дем‘яненко, 85), Арвеладзе, Картушов (Мочуляк, 74), Гуцуляк, Філіппов

джерело

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.