На третьому етапі Кубка світу Ігор Рептюх виборов два "срібла"
У німецькому Фінстерау триває третій етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону.
У складі національної паралімпійської збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженням опорно–рухового апарату чернігівець Ігор Рептюх виборов срібні нагороди в біатлонних гонках на 12,5 км та 15 км.
Ігор Рептюх — Заслужений майстер спорту України, срібний призер Паралімпійських ігор 2014 року, чемпіон, срібний та бронзовий призер ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року, володар Великого кришталевого глобусу на етапах Кубків світу у 2016 році, дворазовий чемпіон та багаторазовий призер чемпіонатів світу.
Вихованець Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» удостоєний орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.