Свято Олімпійського прапору крокує Чернігівщиною
З нагоди ІІІ-х зимових Юнацьких Олімпійських Ігор, які триватимуть до 22 січня у Лозанні (Швейцарія), у чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 провели урочистосте підняття прапору Національного олімпійського комітету України.

З вітальним словом перед учасниками виступили: Лемеш Ніна Петрівна – перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, Паршуков Віталій Серафимович – директор СДЮШОР з лижного спорту, Зоц Жанна Степанівна та Зоц Сергій Миколайович – тренери з біатлону.
Чернігівщину на змаганнях представляють чотири спортсмени: у біатлоні - Козак Марк, Скрипко Ганна, у лижних гонках - Лісогор Олександр та Аксюта Володимир.
Саме у ЗОШ № 3 навчається Ганна, її батьки були присутні на заході. Також долучилися батьки, бабуся та дідусь інших спортсменів.
Грамотами та подарунками від Відділення НОК України в Чернігівській області були відзначені кращі учні школи, які мають досягнення у різних видах спорту.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.