Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон
Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.
Це перша здійснена модернізація стадіону з часу його будівництва у 1975 році. Під час реконструкції приведено у відповідність до сучасних вимог не лише покриття стадіону, легкоатлетичних майданчиків і бігових доріжок, але й допоміжні приміщення – роздягальні, вбиральні, тренерські, інженерні комунікації, устаткування тощо.
Стадіон розташований в центральній частині міста та розрахований на 3 тис. місць. На сьогодні в Спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву «Юність» постійно навчається 509 хлопчиків та 229 дівчаток віком від 6 років, педагогічний склад налічує 28 тренерів. Школа є багаторазовим призером як чисельних змагань всередині країни, так і міжнародних змагань відповідних вікових категорій.
Найвідоміший серед випускників навчального закладу є гравець національної збірної України з футболу Андрій Ярмоленко.
Забезпечення учнів школи сучасними і безпечними умовами для навчання сьогодні дозволить готувати майбутніх професійних футболістів для України і чемпіонів міжнародного рівня та визнання, повідомила прес-служба ДАБІ України.
Останні новини Чернігівщини
Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10
Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.