Десна (Чернігів) - Шахтар (Донецьк) 0:1
Голи: Марлос, 22.
Чернігів: Паст, Фаворов Д., Гітченко, Імереков, Мостовий, Огіря, Богданов, Фаворов А. (Дегтярьов, 68), Картушов, Калітвінцев (Кузик, 83), Філіппов (Хльобас, 80). Запасні: Литовка, Єрмаков, Старенький, Домбровський. Головний тренер: Олександр Рябоконь.
Донецьк: Пятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаілі, Степаненко, Антоніо (Алан Патрік, 56), Тете (Соломон, 72), Тайсон, Марлос (Коноплянка, 86), Мораес. Запасні: Шевченко, Бондарь, Коваленко, Дентіньо. Головний тренер: Луіш Каштру.
Попередження: Тайсон, 54, Мораес, 62.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.