Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Голи: Беседін, 49 – Калітвінцев, 40, Філіппов, 56.

Київ: Бойко, Кадірі (Соль, 85), Де Пена (Жерсон, 46), Циганков, Миколенко, Гармаш (Шепелев, 74), Караваєв, Бурда, Буяльский, Беседін, Кадар. Запасні: Бущан, Сидорчук, Кендзьора, Шабанов. Головний тренер: Олексій Михайличенко.

Чернігів: Паст, Фаворов Д., Гітченко, Мостовий, Огіря (Єрмаков, 83), Богданов (Домбровський, 77), Фаворов А., Калітвінцев, Картушов, Філіппов (Конопля, 89). Запасні: Литовка, Кузик, Хльобас, Дегтярьов. Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Попередження: Де Пена, 45, Огіря, 74

40-а хвилина гри – Десна відкриває рахунок в матчі. Швидка контратака – Фаворов на Карутшова, Єгор проходить по лівому флангу і робіть прострільну передачу в штрафний майданчик – Калітвінцев в один дотик замикає передачу. 0:1.

В перерві матчу Олексій Михайличенко провів заміну – Жерсон замість Де Пени. І практично відразу ж Динамо зрівняло рахунок. Паст зреагував на удар Кадірі, але Беседін першим опинився на добиванні – 1:1.

56-а хвилина гри – знову забиває Десна. Калітвінцев перехопив передачу суперника, пройшов по правому фланзі і віддав на Філіппова – Олександр красиво, пяткою пробив повз Бойка. 1:2.

74-а хвилина гри – заміна в складі Динамо, Шепелев міняє Гармаша. За кілька хвилин і перша заміна від Десни – Домбровський замість Богданова. 82-а хвилина – вимушена заміна в складі Десни. Владислава Огірю міняє Віталій Єрмаков. За пять хвилин до завершення матчу остання заміна Динамо – Соль замість Кадірі. Заключна заміна Десни на 89-й хвилині – Конопя замість Філіппова.

Десна перемагає Динамо. Десна закріплюється на другому місці. Десна підходить до наступному матчу з Шахтарем в якості головного переслідувача лідера.