Змагання танкістів за 100 тисяч: перші етапи пройдено. ФОТО
Конкурсанти змагань на кращий танковий взвод Збройних Сил України, який проходить зараз у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України на Чернігівщині, виконали навчальні вправи з водіння танку Т-64.
Зокрема, воїни-танкісти водили бойові машини в складі взводу на швидкість, долали водні перешкоди та виконували нормативи з вогневої та технічної підготовки.
– Всі учасники дуже добре підготувались до змагань, – повідомив заступник начальника 169-го навчального центру з озброєння полковник Валерій Шаповалов. – За 23 хвилини танкісти успішно подолали складний восьмикілометровий маршрут з глибокими ровами та підступними загородженнями.
За словами Валерія Шаповалова найкраще впорались із завданнями військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади.
Попереду у конкурсантів заліки на допуск до контрольних стрільб штатним артилерійським пострілом, а також біг на 1100 метрів з подоланням смуги перешкод в складі взводу.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.







