Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 16:31:41

Білоруси приєдналися до забігу на честь загиблих українців

31.08.2019   14:58Агенцiя

– Важливо, що саме цивільні громадяни ініціюють такі заходи. Не колишні військові, не ветеранська спільнота, а цивільні громадяни таким чином ушановують Героїв. Це подяка не кожному з нас, військових, а саме тим, хто вже не може з нами сьогодні бігти, – наголосив учасник війни на Донбасі Сергій Богукалець.

«Вшануймо загиблих і пам’ятаймо, що війна триває» – під таким девізом у Чернігові пройшов забіг, присвячений пам’яті загиблих Героїв Чернігівщини. Пройшов він уперше, але одразу набув міжнародного рівня, адже учасниками були і гості з Білорусі.

Ініціаторами цього заходу стали учасники спільноти «Біговий Чернігів», а співорганізаторами були представники оперативного командування «Північ».

– Саме в цьому і полягає унікальність чернігівського забігу – співпраця цивільних і військових. Від силовиків, окрім армійців, участь беруть і поліцейські, і прикордонники. А звичайні городяни бігли цілими сім’ями, разом з малечею, – розповів військовий та ультрамарафонець Володимир Василенко.

Мінімальна дистанція забігу – 3 кілометри, але всі, хто бажав, могли її подвоїти.

Також символічно, що подія відбулася у День української зброї – рівно сто років тому, 31 серпня 1919 року, об’єднаними силами наддніпрянців і галичан від більшовицької окупації було визволено Київ.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини