Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 22:10:43

Олександрія - Десна 0:3

26.08.2019   13:21Агенцiя

Голи: Фаворов Д., 49 (з пенальті), Кузик, 69, Філіппов, 90.

Олександрія: Паньків, Лучкевич (Стецьков, 79), Дубра, Шендрик, Мірошниченко, Протасов (Бухал, 52), Банада, Гречишкін, Третяков, Безбородько (Шастал, 56), Сітало. Запасні: Білик, Довгий, Задерака, Пашаєв. Головний тренер: Володимир Шаран.

Десна: Паст, Фаворов Д., Імереков, Гітченко, Мостовий, Богданов (Домбровський, 80), Огіря, Калітвінцев (Конопля, 89), Кузик, Фаворов А., Дегтярьов (Філіппов, 68). Запасні: Литовка, Єрмаков, Картушов, Старенький. Головний тренер: Олександр Рябоконь

Попередження: Мірошниченко, 16, Лучкевич, 31, Фаворов Д., 33 Банада, 42, Богданов, 45, Імереков, 83, Шастал, 90

Вилучення: Мірошниченко, 48.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини