Сила духу потерпілих на виробництві
20 червня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігів відбулися відбірні змагання VІІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві.
Їх мета – залучення потерпілих до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації. Змагання проводилися з шести видів спорту: армспорту та гирьового спорту серед чоловіків, бомбаскету, дартсу, шахів та настільного тенісу серед жінок і чоловіків.
Відкриваючи змагання, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Володимир Нашиванько сказав, що тут зібралися ті, хто повірив у себе, хто виявляє силу духу і волі у подоланні фізичних меж та є прикладом для багатьох інших людей. Також учасників змагань привітали Сергій Дорошенко – начальник управління Держпраці в Чернігівській області та Ігор Москаленко – голова Федерації профспілкових організацій в Чернігівській області.
Учасникам змагань було виголошено привітання в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергія Нестерова.
Право підняти Державний Прапор України було надано Христюк Надії, призеру фінальних змагань з бомбаскету VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».
А далі на змаганнях, в яких брали участь 122 учасники з усієї області, завирувала боротьба, яка не залишила нікого байдужим.
Було розіграно 51 комплект нагород. Перемогу святкували:
- армспорт: до 80 кг – Лисенко Володимир (м. Городня), до 90 кг – Колпаков Андрій (м. Чернігів), понад 90 кг – Воробей Сергій (м. Сновськ);
- гирьовий спорт: до 80 кг – Колоток Сергій (с. Феськівка), до 90 кг – Журавель Микола (м. Батурин), понад 90 кг – Масіч Олександр (смт Сосниця);
- бомбаскет: Христюк Надія (м. Чернігів), Ткаченко Микола (м. Чернігів) та Манірко Володимир (м. Борзна);
- дартс: Марукова Людмила (м. Чернігів), Будько Микола (м. Прилуки) та Масіч Олександр (смт Сосниця);
- настільний теніс: Сак Вікторія (м. Прилуки) та Осипець Володимир (м. Мена);
- шахи: Гончар Володимир (смт Козелець).
Переможених на змаганнях не було, бо вони примножили силу духу кожного з учасників.
Атмосфера змагань була напрочуд дружньою, товариською, сповненою жартів і усмішок. Переможці обласних відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях VІІ Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу» у вересні 2019 року в м. Ужгород, інформує Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.