"Десну" покинуло шість гравців
По завершенню дебютного сезону в УПЛ футболісти «Десни» пішли на заслужений відпочинок, а керівництво і тренерський штаб продовжують активну роботу по підготовці до старту нового сезону. І, звісно, найбільш помітна робота – це кадрові зміни.
«Десна» веде перемовини з новими гравцями, і вже найближчим часом стане відомо про появу якісних гравців в чернігівському клубі. Втім, комплектація команди – це не лише поява нових гравців, а й заміна деяких футболістів, які грали в минулому сезоні.
Сьогодні тренерський штаб та керівництво вирішили не продовжувати співпрацю з 6 футболістами – Михайло Козак, Темур Парцванія, Андрій Слінкін, Дмитро Нємчанінов, Сергій Люлька та Михайло Сергійчук продовжать кар’єри в інших клубах.
Статистика гравців в сезоні 2018/2019
Андрій Слінкін – 8 матчів (7 в старті), 1 жовта картка.
Темур Парцванія – 8 матчів (3 в старті), 1 жовта картка.
Михайло Козак – 4 матчі (1 в старті).
Дмитро Нємчанінов – 5 матчів (всі в старті), 1 жовта картка, 1 червона картка.
Сергій Люлька – 14 матчів (8 в старті), 2 жовті картки.
Михайло Сергійчук – 11 матчів (4 в старті), 2 голи, 2 жовті картки.
https://1927.kiev.ua/news/view/108973
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.