Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 21:42:05

Армреслінг у Прилуках

27.04.2019   14:20Агенцiя

25 квітня відділом сім'ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради за підтримки Чернігівської обласної федерації армспорту при СБК "Lichman" проведено Перший відкритий чемпіонат міста Прилуки серед школярів (6-11 класи) з армреслінгу.

Для участі у змаганні подали заявки 40 учасників, які представляли гімназії №1 та №5, школи № 2, 3, 9, 10 і 13 та школярі з м.Борзна. Судили змагання Віталій Галай - президент Чернігівської обласної федерації армспорту та Владислав Гузь - віце-президент Чернігівської обласної федерації армспорту.

Переможців та призерів у своїх вагових категоріях нагороджено грамотами та медалями від відділу сім'ї, молоді і спорту Прилуцької міської ради та грошовим подарунком від Віталія Лічмана.

У загальнокомандному заліку 3 місце посіла - школа №13, 2 місце - гімназія №1 та переможець змагань - школа №9, яка отримала кубок Перших відритих змагань серед шкіл міста по армспорту.