Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:22:10

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з ракетомодельного спорту

22.04.2019   15:32Агенцiя

20 квітня на базі аеродрому ТСО с. Чемер Козелецького району відбувся ІІІ етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів (юнаки).

Організатором заходу був Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 5 команд із Ніжинської, Новгород-Сіверської станцій юних техніків, Куликівського центру позашкільної освіти, Семенвського центру дитячої та юнацької творчості, Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Всього 29 учасників (57 моделей) змагалися у таких класах моделей: S-4-А, S-6-А/2, S-7 (напівкопія), «Салют-А/2». З об’єктивних причин не прибула команда-учасниця минулорічних змагань з Прилуцького міського Центру науково-технічної творчості молоді.

Усі етапи виготовлення моделей від проектування до збірки учасники виконали самостійно. Матеріалами послужили пластик, папір, дерево, картон – як підказала фантазія. Запуск ракет викликав непідробний захват глядачів. Цікаво, що участь в змаганнях взяли навіть дівчата.

Під час заходу була розіграна особисто-командна першість. До командного заліку зараховувалися два заявлених учасника в класах «Салют-А/2», S6А/2, а у класі напівкопій два кращих результати.

У особистому заліку спортсмени запускали також моделі класу S4А – ракетоплан. Традиційно найбільш масовими були польоти моделей класів «Салют-А/2» (модель ракети з парашутом) та S-6-А/2 (модель ракети зі стрічкою), а найбільш видовищними – S-7 (напівкопія).

Сприятливі погодні умови, хороші польотні характеристики продемонстрованих моделей дали змогу відчути наскільки високий рівень ракетомоделювання у технічних гуртках даного профілю в Ніжинської станції юних техніків. У класі моделей S-6-А/2 переможець та срібний призер змагань визначилися дещо раніше, боротьба за бронзову нагороду продовжувалась до останньої хвилини.
Представники Ніжинської СЮТ та Куликівського ЦПО здійснили додаткові польоти для визначення призера. У результаті кращий результат показав вихованець Куликівського ЦПО.

Загально-командна першість розподілилась таким чином:
І місце – Ніжинська СЮТ;
ІІ місце – Чернігівський обласний ЦНТТУМ;
ІІІ місце – Семенівський центр дитячої та юнацької творчості.


Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини