Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 00:49:48

Клуб прихильників біатлону зібрав відомих спортсменів та їх вболівальників

22.04.2019   10:19Агенцiя

Традиційна щорічна біатлонна вечірка пройшла цими вихідними у Чернігові. З відомими біатлоністами у неформальній обстановці поспілкуватися та подякувати за спортивні досягнення у сезоні прийшли їх друзі та вболівальники. Така зустріч проходить у Чернігові вже дев’ятий рік поспіль.

До спілкування з зірками зимового виду спорту приєднався і заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако.

- Дуже добре, що такі Клуби організовуються. Це гарний приклад єднання вболівальників та спортсменів, які також і після завершення кар’єри, збираються, щоб згадати про перемоги, поділитися спогадами. Це також гарний приклад для молоді, яка завдяки цьому стимулюється до занять спортом. Ми зацікавлені у тому, щоб якомога більша кількість людей у місті були прихильними до спорту, займалися спортом і вели здоровий спосіб життя. Це майбутнє нашої нації. Завдяки таким Клубам, Чернігівщина у перспективі матиме олімпійських чемпіонів та переможців різних змагань, тому що спорт має єднати, - зазначив Олександр Ломако.

Клуб прихильників біатлону - єдиний в Україні, і започаткував його депутат Чернігівської міської ради, начальник управління сім’ї, молоді та спорту, біатлоніст Андрій Дериземля.

- Ця зустріч та і сам Клуб є унікальними, тому що більшість спортсменів багато часу знаходяться на змаганнях та тренувальних зборах. Навіть після закінчення сезону не у всіх вболівальників є така можливість поспілкуватися у неформальній обстановці. Тому Клуб і проводить таку зустріч, на яку приїжджають і олімпійські чемпіони, і чемпіони світу. Крім того, кожного року приїжджає дуже велика кількість вболівальників з інших міст України, - сказав Андрій Дериземля.

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак нагородив відзнаками кращих спортсменок та спортсменів сезону.

Крім того, обов’язковою частиною цієї зустрічі є благодійний аукціон, на якому можна було придбати речі фаворитів. Цього року усі зібрані кошти підуть на придбання спортивного інвентаря для Чернігівського навчального реабілітаційного центру № 1, а також на слуховий апарат для п’ятирічної дівчинки.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини