Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 13:12:51

Відбувся фінал обласних змагань "Мама, тато, я – спортивна сім’я"

15.04.2019   12:29Агенцiя

13 квітня у спортивному залі Чернігівського національного університету «Чернігівський колегіум» було проведено II обласний етап Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сім’я".

Організаторами заходу стали Чернігівський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" спільно з Відділенням НОК України в Чернігівській області.

Участь прийняло 17 команд.
Змагання складалися з таких видів : «снігоступи», «стрибунці», «слалом на самокатах», «володар кілець», «кенгуру на кулі».

Перше місце зайняла сім'я Аніщенко з , друге - сім'я Заєць, третє - сім'я Закружних.

Учасники були нагороджені медалями, кубками, призами та грамотами від ЧОЦФЗН "Спорт для всіх" та Відділення НОК України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини