В облдержадміністрації відбулася зустріч з чемпіоном світу із зимових видів спорту Дмитром Суярком
Володаря чотирьох медалей цьогорічного чемпіонату світу із зимових видів спорту (лижні гонки, біатлон) серед спортсменів з вадами зору Дмитра Суярка та його особистих тренерів вітали в Чернігівській облдержадміністрації.
— Це не просто медалі, а свідчення мужності та сили волі, стійкості духу та незламної віри у свої сили. Переконана: це перемога над собою. І в цьому є частинка наших спільних зусиль, адже серцем ми завжди з нашими спортивними героями, — зазначила заступник голови ОДА Наталія Романова і вручила спортсмену та тренерам сертифікати на отримання грошових винагород з обласного бюджету.
До слова, Дмитро Суярко в загальному заліку сезону займає третє місце. На Кубку світу (Японія) він здобув золоту, срібну та бронзову медалі.
Нині Дмитро навчається на V курсі факультету фізичного виховання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Каже, що за декілька днів повертається до навчання. А от про свої плани на майбутнє розповідає з обережністю. Однозначно свої сили хоче випробувати на наступних Паралімпійських іграх.
У свою чергу, наставники спортсмена — заслужені тренери України Володимир Сторожок та Андрій Литвинець — зазначили, що у Дмитра все більше проявляється впевненість у власних силах. А маючи такий досвід, на нього чекають нові спортивні звершення.
Нагадаємо, Дмитро Суярко — вихованець Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт». Родом з Ніжинського району. Зимовими видами спорту займається з 2013 року. Майстер спорту України з лижних гонок. Серед досягнень: у 2016 році став бронзовим призером етапу Кубка світу (Німеччина); у 2017-му — бронзовий призер чемпіонату світу (Німеччина), чемпіон, срібний та триразовий бронзовий призер етапів Кубка світу (Україна, Корея, Японія); у 2018 році брав участь у ХХІІ зимових Паралімпійських ігор (Південна Корея), срібний призер етапу Кубка світу (Фінляндія).
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.