Чемпіонами не народжуються, ними стають!
На початку нової навчальної чверті учні шкіл переможниць першого туру Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя” Корюківсього району отримали нагоду визначити найсильнішу команду району в даних змаганнях.
1 листопада відбувся районний етап “Олімпійського лелеченя”. В ньому взяли участь команди-переможниці шкільних етапів заходу: команда корюківської гімназії “Чемпіон”, команда корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 “Комета” та ще одна команда “Чемпіон” корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.
Незважаючи на те, що на чемпіонські регалії розраховували одразу дві команди, зрозуміло, що справжнім чемпіоном стала лише одна. І це команда корюківської гімназії, яка була кращою у вікторині та другою у презентації команди, комплексних естафетах та у рухливій грі “Квест”. Всього на один бал відстав “Чемпіон”, який був лідером у презентації та комплексній естафеті, але другим у вікторині та лише третім у рухливій грі. Третє місце посіла команда “Комета”, гра в якої не пішла з самого початку: треті позиції в презентації та комплексній естафеті, друге місце у вікторині розділила з “Чемпіоном”. Проте, “Комета” відзначилася блискавичною перемогою в “квесті”. І хоча це не принесло їй перемоги в загальному підсумку, але додало поваги суперників.
Команди, крім величезного задоволення від гри, отримали грамоти і м’ячі від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, олімпійські щоденники та літературу від Чернігівського обласного осередку НОК України.
Команда гімназистів, яка представлятиме район на обласному етапі заходу, рішуче налаштована довести право носити горду назву “Чемпіон”.
http://noc-cn.org/news/chempionami_ne_narodzhujutsja_nimi_stajut/2011-11-02-333
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45
Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.
В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14
Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.
Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06
Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.