Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 березня, 23:00:39

Жорстко, але дружньо - змагання з рукопашного бою провели в Чернігові

25.03.2019   10:47Агенцiя

У Чернігові за участі 9 команд серед військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України відбувся відкритий чемпіонат із рукопашного бою.


Змагання проводились за підтримки Чернігівської обласної організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

Рукопашний бій – один з наймасовіших видів єдиноборств Чернігова Переможці визначались у семи вагових категоріях в особистій номінації та у загальнокомандному заліку. Боротьба була запеклою – бої завершувались і больовими прийомами, і нокдаунами та навіть нокаутами. – Майстерність зростає з кожним роком.

Сьогодні ми з суддями трохи похвилювалися – бої були чесні, але досить жорсткі, – розповів начальник фізичної підготовки і спорту оперативного командування «Північ» підполковник Руслан Карпінський, – також зазначу, що заняття та змагання з рукопашного бою є невід’ємною частиною підготовки військовослужбовців.

В особистому заліку перемогу святкували Олег Нейлик (до 60 кг), Іван Довгий (до 65 кг), Максим Кагал (до 70 кг), Антон Федоров (до 75 кг), Артем Веретенник (до 80 кг), Євген Біліченко (до 85 кг) та Ігор Тищук (понад 85 кг).

Перше загальнокомандне місце посіли бійці 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, другими стали бердичівські артилеристи, а бронзу здобули рукопашники 58-ї окремої мотопіхотної бригади з Конотопа.

Фото Віктора Кошмала.

Олександр Штупун

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини