Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 12:00:57

Ігор Рептюх - чемпіон у спринті на українських змаганнях із зимових видів спорту

09.03.2019   09:34Агенцiя

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України (с. Яворів Турківського району Львівської області) 4 березня стартував чемпіонат України із зимових видів спорту (лижні перегони та біатлон) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

Серед учасників — спортсмени Національної паралімпійської збірної команди із зимових видів спорту та чемпіони світу–2019.

5 березня представник Чернігівщини Ігор Рептюх виборов «золото» у спринті серед паралімпійців.

До речі, Ігор Рептюх — срібний призер Паралімпійських ігор 2014 року в м. Сочі, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів світу та етапів Кубку світу, володар Великого кришталевого глобусу на етапах Кубків світу у 2016 році, Заслужений майстер спорту України. У 2018 році на ХІІ зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані (Південна Корея) зібрав повний комплект нагород: «золото», «срібло» та «бронзу».


За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.