Відкриті змагання з боулдерінгу
22 лютого Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю провів вже традиційні відкриті змагання з боулдерінгу.

Боулдерінг – це різновид скелелазіня. Непростими були маршрути, не всі учасники змогли їх подолати. Проте для всіх це стало лише додатковим поштовхом для подальших тренувань.
У змаганнях взяли участь гуртківці Центру ТОВРДМ та учні ЗЗСО міста. Змагання проводилися у трьох вікових категоріях: 4-5, 6-7, 8-9 класи (окремо для хлопців та дівчат).
За результатами проходження трас переможцями та призерами стали:
• серед дівчат:
4-5 клас:
І місце – Галенко Софія (керівник Чучвага Н.В.);
ІІ місце – Пархоменко Анна (ЗЗСО № 20);
ІІІ місце – Мишко Анна (керівник Степаненко Г.В.);
6-7 клас:
І місце – Фортунова Євгенія (керівник Ніколаєнко А.А.);
ІІ місце – Павліченко Єлизавета (ЗЗСО № 33);
ІІІ місце – Рогова Маргарита (керівник Шарий В.П.);
8-9 клас:
І місце – Іващенко Єлизавета (ЗЗСО № 20);
ІІ місце – Льодова Ліза (керівник Житник Д.В.);
ІІІ місце – Хрипунова Надія (ЗЗСО № 3).
• серед хлопців:
4-5 клас:
І місце – Дармастук Артем (керівник Житник Д.В.);
ІІ місце – Сигора Микита (керівник Степаненко Г.В.);
ІІІ місце – Бондаренко Артур (керівник Ганжук Є.О.);
6-7 клас:
І місце – Полотнянко Олексій (керівник Кириченко В.В.);
ІІ місце – Кривда Іван (керівник Ганжук Є.О.);
ІІІ місце – Пікуль Дмитро (керівник Шарий В.П.);
8-9 клас:
І місце – Лісовицький Максим (керівник Житник Д.В.);
ІІ місце – Потєхін Данііл (керівник Житник Д.В.);
ІІІ місце – Якушко Роман (керівник Ганжук Є.О.).
Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.