У Чернігові прийняли міську програму розвитку фізкультури і спорту на найближчі п'ять років
У Чернігові, починаючи з наступного року, працюватиме міська Програма розвитку фізичної культури та спорту. Вона направлена на проведення спортивно-масової роботи, розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту, покращення матеріально-технічного забезпечення дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Також передбачено розбудову спортивної інфраструктури, зокрема, будівництва та модернізації спортивних споруд із залученням коштів інвесторів.

Відповідне рішення прийняте депутатами Чернігівської міської ради на пленарному засіданні 27 вересня.
Міська програма розрахована на п’ять років (до 2023 р.) і фінансуватиметься за кошти міського та державного бюджетів, а також матиме інші джерела фінансування, не заборонені діючим законодавством України. Обсяг фінансування Програми визначатиметься щороку, виходячи з конкретних завдань та можливостей фінансового забезпечення у відповідному бюджетному періоді.
Розробка міської програми розвитку фізичної культури та спорту м. Чернігова на 2019-2023 роки зумовлена необхідністю вирішення проблемних питань цієї галузі в місті.
Чіткі кроки міської влади протягом останніх років сприяють певному позитивному розвитку сфери фізичної культури та спорту в місті. Закладені прогресивні тенденції по зміцненню матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних споруд міської комунальної власності. Проте низький рівень рухової активності населення стримує формування здорового способу життя, різко зростає захворюваність, особливо серед дітей та молоді.
Відповідно до Програми розв'язання існуючих проблем здійснюватиметься:
- шляхом підтримання та розвитку олімпійського, неолімпійського, паралімпійського та дефлімпійського руху;
- підтримання закладів фізичної культури і спорту (дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів з видів спорту);
- залучення до навчально-тренувального процесу провідних тренерів;
- поступового оновлення спортивної матеріально-технічної бази закладів фізичної культури і спорту;
- удосконалення процесу відбору обдарованих дітей, які мають високий рівень підготовленості та здатні під час навчально-тренувальних занять витримувати значні фізичні навантаження, для подальшого залучення їх до системи резервного спорту (через ДЮСШ).
До відома, наразі в місті функціонує Чернігівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та 8 спортивних шкіл, засновником яких є Чернігівська міська рада. Сумарно у них займається 3744 дітей та підлітків, розвиваються 40 видів спорту. Навчально-тренувальну роботу проводять 173 тренери-викладачі.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.