У Чернігові відзначили День фізичної культури і спорту та провели Всеукраїнський олімпійський урок
Щорічно, в другу суботу вересня на підставі Указу Президента, в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. 8 вересня 2018 року в чернігівському Центральному парку культури і відпочинку зібралося чимало спортсменів та гостей.Щорічно, в другу суботу вересня на підставі Указу Президента, в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. 8 вересня 2018 року в чернігівському Центральному парку культури і відпочинку зібралося чимало спортсменів та гостей.
![](/uploads/22132-m.jpg)
Розпочався захід урочистим маршем ветеранів спорту Чернігівщини. Очолив парад майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, Почесний працівник фізичної культури і спорту Петро Лобас.
Державний прапор України несла Бібік Ольга – Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор Ріо - де - Жанейро – 2016 р., призерка чемпіонату та Кубку Європи, багаторазова призерка чемпіонатів та Кубків України.
Прапор Національного олімпійського комітету України несли: Лісогор Марина – Майстер спорту України міжнародного класу з лижних гонок, учасниця зимових Олімпійських ігор Сочі 2014 р., призерка чемпіонату світу з лижоролерів, переможниця та призерка Кубків Європи, Коробка Ольга - заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, учасниця літніх Олімпійських ігор, чемпіонка Європи, неодноразова призерка чемпіонатів Світу, Товкач Богдан - срібний призер ХІІ чемпіонату Європи з плавання серед спортсменів з вадами слуху, Коломієць Олексій – чотирьохразовий срібний та бронзовий призер з плавання літніх Дефлімпійських ігор, триразовий чемпіон та дворазовий бронзовий призер ХІІ чемпіонату Європи серед спортсменів з вадами слуху 2018 року.
На відкритті заходу були присутні: начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту чернігівської міськради Андрій Дериземля та директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ода, перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш, яка зачитала вітання зі святом Президента НОК України, олімпійського чемпіона Сергія Бубки.
Потім відзначили визначних спортсменів, тренерів і вручили їм грамоти та квіти.
Під завзяту музику присутні виконали традиційну зарядку.
Потім спортивні школи зайняли свої локації на території парку і влаштували показові виступи в різних видах спорту.
На сцені продовжив виступ дитячий ансамбль «Забава».
Від Відділення НОК України в Чернігівській області наші юні спортсмени отримали солодощі.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.