Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 02:11:33

Чернігівщина пишається кращими спортсменами

01.08.2018   12:29Агенцiя

Згідно Положення про визначення найкращого спортсмена та тренера місяця з олімпійських видів спорту Чернігівщини, відбулося засідання експертної комісії. Переможці отримали грамоти та грошові винагороди від Відділення НОК України в Чернігівській області.

Нагородження відбулося на черговому засіданні Виконкому Відділення.

Кращий спортсмен за червень 2018 року:
- серед дорослих – Вірич Юрій – чемпіон України з легкої атлетики (штовхання ядра) серед глухих;
-серед молоді – Лобан Юлія – чемпіонка України з легкоатлетичного семиборства.
Кращий тренер за червень 2018 року: Середа Олександр Анатолійович– тренер Вірича Юрія, Шарак Олексій Васильович – тренер Лобан Юлії.

Кращий спортсмен за липень 2018 року:
- серед дорослих – Коломієць Олексій – чемпіон та призер чемпіонату Європи з плавання серед спортсменів з вадами слуху;
-серед молоді – Пономар Андрій – чемпіон України з велоспорту (трек і шосе).
Кращий тренер за липень 2018 року: Гунько Дмитро Анатолійович – тренер Коломійця Олексія, Аксюта Микола Дмитрович – тренер Пономар Андрія.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини