Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 02:22:11

Проект OlympicLab для вихованців літнього таботу "Дружба"

31.07.2018   10:05

У Чернігові, на території літнього табору «Дружба» пройшов модуль «Чат з чемпіонами та лідерські якості» в рамках OlympicLab.

Це всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

На заході була присутня Ніна Лемеш – ЗМС України з біатлону, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор, учасниця та призерка Чемпіонатів Світу та Європи.

Більше 170-ти дітей різного віку стали учасниками проекту, серед яких четверо дітей-переселенців. Спочатку вони поспілкувались із гостею, їм було презентовано деякі відеоролики стосовно олімпійських цінностей.

Потім було проведено вікторину «Знавці олімпійського спорту», після якої самі найактивніші учасники отримали сувеніри.

Закінчилося свято фото-сесією. Усі учасники заходу отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України та регіонального відділення НОК.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини