Олімпійський день-2018 у Чернігові
Учасники Олімпійських ігор, чемпіони світу та Європи, вихованці ДЮСШ, тренери, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасники пришкільних таборів ЗОШ міста, ветерани, паралімпійці – всі прийшли до Центрального парку культури і відпочинку для проведення Всеукраїнського Олімпійського Дня-2018.
На відкритті заходу були присутні: заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова, перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міськради Андрій Дериземля.
Розпочався захід урочистим марш-парадом, винесенням Державного прапора України та прапора НОК України під виконання державного Гімну України. На адресу учасників Олімпійського дня прозвучали вітання від Президента Національного Олімпійського комітету України, Героя України Сергія Бубки.
Учасники заходу під керівництвом стипендіата НОК України Марії Паршукової виконали «Олімпійську розминку».
Відбувся традиційний олімпійський забіг та показові виступи спортсменів з тих видів, які вони представляють. Діти з пришкільних таборів взяли участь у змаганнях «Веселі старти».
На завершення учні ДЮСШ та пришкільних таборів отримали солодощі від Відділення НОК України в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.