Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 08:20:39

Авіамодельний спорт не втрачає популярності

07.07.2012   09:06

Авіамодельний спорт, що активно розвивався за часів Радянського Союзу, досі не втрачає своїх позицій. На цьому наголосили учасники прес-конференції, що пройшла в Чернігівській міській раді з нагоди проведення 21-22 липня етапу Кубка України з авіамодельного спорту.

За інформацією президента федерації авіамодельного спорту Чернігівської області Вільяма Рея, до Чернігова з’їдуться спортсмени з усієї України, очікується прибуття членів збірної Росії. Загалом у двох класах моделей змагатимуться понад 45 учасників – досвідчених спортсменів.

Заступник міського голови Анна Романова зауважила, що захід такого серйозного рівня проводитиметься за підтримки міського голови Олександра Соколова.

“Подібні змагання – надзвичайно цікаві, видовищні, тож запрошуємо вболівальників підтримати наших спортсменів на етапі Кубка України з авіамодельного спорту, що проходитиме на летовищі в с. Количівка”, – каже В. Рей.

Також у прес-конференції взяли участь майстри спорту України, багаторазові фіналісти і призери національних змагань, члени збірної України, фіналісти і призери етапів євротурів Олександр Петренко і Олександр Чех. До речі, останній – фіналіст Чемпіонату світу 2008 року.

Про точний час відкриття змагань і їх програму буде повідомлено пізніше.

ДОВІДКОВО: Авіамодельний спорт – це технічний вид спорту, де учасники змагаються в конструюванні та виготовленні моделей літальних апаратів (планерів, літаків, вертольотів тощо) та в керуванні ними при польотах на швидкість, дальність, тривалість польоту та у виконанні фігур вищого пілотажу. На міжнародному рівні авіамодельний спорт координується Міжнародною федерацією авіаспорту FAI, яка встановлює класифікацію, правила та порядок проведення змагань.

Останні новини Чернігівщини

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.

Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43

В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.