Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 04:03:59

Десна - найбільш відвідувана команда Першої ліги

04.06.2018   10:55Агенцiя

Десна провела один з найуспішніших сезонів в своїй історії – вперше команда завоювала бронзові нагороди чемпіонату Першої ліги.

І, нагадаємо, Десна обіграла Зірку в плей-офф і в наступному сезоні вперше прийме участь в елітному дивізіоні – можна не сумніватися, що чернігівські вболівальники будуть палко підтримувати свою команду вУПЛ. Чому ми так впевнені в цьому? Тому що Десна є найбільш відвідуваною командою Першої ліги, а матчі з представниками УПЛ – Динамо та Зіркою, взагалі викликали небувалий ажіотаж в місті – більше 10 тисяч на кожному матчі!

В сезоні 2017/2018 Десна стала самою популярною командою Першої ліги – матчі за участі чернігівської команди відвідало 49832 вболівальники. І варто додати, що три домашні матчі команда провела поза межами рідного стадіону, що, звісно, вплинуло на відвідуваність.

На домашніх матчах Десни в середньому було 2262 вболівальники, також варто відзначити і позитивну тенденцію – з кожним матчем кількість вболівальників на стадіоні імені Гагаріна зростала. На заключний матч чемпіонату з Геліосом прийшло вже більше 4000 тисяч шанувальників чернігівського клубу, а матч з Зіркою відідало майже 11 тисяч!

На матчах УПЛ для вболівальників буде доступна лише нова трибуна, місткість якої 5000 тисяч – можна не сумніватися, що на кожному матчі вона буде заповнена. А якщо додати до цього ще фан-сектор, який буде розміщений на Північній трибуні, то відвідуваніцсть стане ще кращою.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини