Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 23:30:41

"Кубок Сіверщини" з велоспорту пройшов на Чернігівщині. ФОТОрепортаж

24.05.2018   13:29Агенцiя

19 та 20 травня автомобільна дорога державного значення Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП “Славутич” - Чорнобиль приймала перший Відкритий "Кубок Сіверщини" з велоспорту на шосе.

Аби взяти участь у велоперегонах на регіональній трасі Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП “Славутич” - Чорнобиль до Чернігова приїхали спортсмени з Діпровщини, Київщини, Харківщини, Чернігівщину представили дві команди обласної федерації велоспорту – молодіжна та збірна ветеранів.

Загалом за кубок Сіверщини змагалося близько семи десятків велосипедистів професіоналів та любителів. Наймолодшому учаснику велоперегонів – 11 років, найстаршому – за 60. Усього п’ять вікових категорій: 14-16 років, 17-27 років, 28-44 роки, 45-59 років та 60 і старші.

Змагання індивідуальні та командні. 19 травня велосипедисти змагалися в індивідуальній гонці на 15 км. 20 травня відбулася групова гонка на 80 км. Велоколоною стартували в селі Павлівка під Черніговом. Доїхали до КПП «Славутич» і назад.

За безпекою дорожнього руху під час велоперегонів слідкували наряди патрульних поліцейських. Супроводжував колону велосипедистів і автомобіль швидкої допомоги. Покриття дороги Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП “Славутич” - Чорнобиль відремонтоване, знаходиться у належному стані для проведення велоперегонів. З початку року тут ліквідовано майже 90% ямковості.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбулася у Чернігові у сквері імені Богдана Хмельницького. Нагороди кращим велосипедистам вручили відомі на Чернігівщині спортсмени-олімпійці Ніна Лемеш та Андрій Дериземля. Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами. Абсолютні переможці отримали золоті кубки.


Віктор Кошмал

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.