Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 21:49:42

Відбулася VIII обласна Спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

19.05.2018   09:41Агенцiя

Підтримати та привітати колег прийшли аступник голови обласної ради Арсен Дідур, директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш, відповідальні працівники виконавчого апарату обласної ради, районних, міських та селищних рад.

Арсен Дудур від імені обласної ради привітав спортсменів-депутатів Сіверського краю з початком змагань та побажав учасникам спартакіади вдалих стартів і заслужених перемог.

Розпочався захід урочистим маршем-парадом учасників спартакіади на чолі з командуючим Петром Лобасом.

У церемонії підняття Державного прапора України взяв участь капітан

збірної команди Борзнянської районної ради - переможниці VII обласної Спартакіади серед депутатів 2017 року.

Програмою змагань передбачені змагання з міні-футболу, волейболу, тенісу настільного, шахів та шашок.

Загалом у спартакіаді взяли участь 19 команд. У загальному заліку І місце зайняв Борзнянський район, ІІ місце – Варвинський та ІІІ – Ніжинський район.

За підсумками проведення обласної спартакіади буде сформована збірна команда області для участі у Всеукраїнській спартакіаді, яка проходитиме з 4 по 7 червня 2018 року у місті Чорноморськ Одеської області.

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини