Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 23:52:44

"Буревісник" бореться за суперлігу

10.05.2018   08:19Агенцiя

Волейбольний клуб «Буревісник» продовжує боротьбу за можливість залишитися у суперлізі.

За підсумками чемпіонату України чернігівські волейболісти посіли 7 сходинку турнірної таблиці, а тому аби втримати позиції 4 та 5 травня підопічні Володимира Борисенка зустрілися у протистоянні зі срібним призером вищої ліги командою «Фаворит» з міста Лубни.

Після вирішальних ігор, які незабаром відбудуться у Лубнах, волейболісти підуть на заслужений відпочинок, аби підготуватися до нового спортивного сезону.

Під номером 10 у волейбольній команді грає оди з найдосвідченіших волейболістів «Буревісника» Денис Копич. Хлопець вже понад 10 років свого життя присвятив спортивній кар’єрі. Розпочинав свій шлях у спортивній школі, а згодом його запросили до професійної команди. За 2017-2018 рік волейбольна команда зазнала кардинальних змін, тож досвідченим волейболістам доводилося знаходити спільну мову з молодими гравцями та ділитися своїм досвідом.

Чи вдалося чернігівському «Буревіснику» вибороти щасливий квиток і залишитися у суперлізі, стане відомо згодом. Адже вже 2 перемоги хлопці здобули у рідному Чернігові. І за завершальною третьою незабаром вирушать у Лубни.   

 
Кошмал Віктор

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).